Z marketingiem styczność miał praktycznie każdy z nas. W końcu trudno byłoby znaleźć kogoś kto choć raz ie zetknął się z reklamami czy to w klasycznych mediach jak radio, prasa i telewizja czy też w świecie online. To co łączy te dwa światy to przede wszystkim fakt, że dla wielu z nas reklamy są denerwujące i skłaniają do zakupu czegoś zupełnie nieprzydatnego.

Być może warto więc lepiej przyjrzeć się temu dlaczego tak jest. W tym celu musimy zrozumieć jak funkcjonuje marketing a zwłaszcza e-marketing. Właśnie w jego poznaniu ma pomóc serwis Poznajemarketing, który stawia sobie za cel z jednej strony przybliżenie tego niezwykłego świata i bycie przewodnikiem po różnych jego obszarach. Z drugiej strony celem jest pokazanie jak bardzo marketing internetowy przenika się z innym dziedzinami.

To odnajdywanie kolejnych, wzajemnych powiązań jest naprawdę fascynujące a dodatkowo można odkryć w ten sposób paletę nowych możliwości na wykorzystanie swoich już posiadanych umiejętności a także nabywanie zupełnie nowych. Skoro ju o nowych mowa to Poznajemarketing powstał właśnie po to aby pomóc w nauce. W dzisiejszych czasach sztuką bowiem staje się dotarcie o odpowiednich źródeł wiedzy i świadomość tego czego przede wszystkim warto się uczyć.